FOTO/ Buja e divorcit, Xhensila “surprizon” papritur Bes Kallakun

1 month ago 91
Reklamë

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj prej disa muajsh i kanë dhënë fund martesës, ndarje e cila ndodhi vetëm pak kohë pas lindjes së djalit të tyre. Sot Amen ka mbushur 7 muaj që ka ardhur në jetë, dhe nuk kishte si të mungonte dhe urimini nënës së tij Xhensila Myrtezaj. Ajo që bie në sy […]

FOTO/ Buja e divorcit, Xhensila “surprizon” papritur Bes Kallakun

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj prej disa muajsh i kanë dhënë fund martesës, ndarje e cila ndodhi vetëm pak kohë pas lindjes së djalit të tyre.

Sot Amen ka mbushur 7 muaj që ka ardhur në jetë, dhe nuk kishte si të mungonte dhe urimini nënës së tij Xhensila Myrtezaj.

Ajo që bie në sy është se në urimin e Xhensilës përveç emrit ajo ka dashur ta thërrasë edhe në mbiemër djalin e saj.

“Gëzuar 7 mujorin drita e jëtës time Amen Kallaku”, shkruan Xhensila përbri fotos.

Buja e divorcit, Xhensila “surprizon” papritur Bes Kallakun

What's Your Reaction?

like 0

Pëlqej

dislike 0

Nuk Pëlqej

love 0

Love

funny 0

Funny

angry 0

Angry

sad 0

Sad

wow 0

Wow

albanianlive

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.

Read Entire Article