Ylli i muzikës Don Omar jep lajmin tronditës: Jam prekur nga kanceri!

1 month ago 30
Reklamë

Ylli i muzikës reggaeton, Don Omar, ka zbuluar se është diagnostikuar me kancer. Këngëtari 46-vjeçar dha lajmin tronditës përmes llogarisë së tij në Instagram të hënën në mëngjes. “Sot po, por nesër nuk do të kem kancer,” shkroi Don Omar në diçiturën e fotos. Superylli i muzikës urbane latine nuk zbuloi se për çfarë lloj […]

 Jam prekur nga kanceri!

Ylli i muzikës reggaeton, Don Omar, ka zbuluar se është diagnostikuar me kancer.

Këngëtari 46-vjeçar dha lajmin tronditës përmes llogarisë së tij në Instagram të hënën në mëngjes.

“Sot po, por nesër nuk do të kem kancer,” shkroi Don Omar në diçiturën e fotos.

Superylli i muzikës urbane latine nuk zbuloi se për çfarë lloj kanceri po trajtohet. Lajmi tronditës vjen pasi Don Omar përfundoi në prill gjysmën e parë të turneut të tij “Back to Reggaeton” në 20 qytete në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada.

What's Your Reaction?

like 0

Pëlqej

dislike 0

Nuk Pëlqej

love 0

Love

funny 0

Funny

angry 0

Angry

sad 0

Sad

wow 0

Wow

albanianlive

albanianlive AlbanianLive.com mbetet zgjedhja e parë për një lexues i cili kërkon të informohet me saktësi për një lajm. Misioni jonë kryesor është paanshëmëria dhe profesionalizmi dhe për këtë janë të punësuar gazetarët më të mirë në tregun mediatik.

Read Entire Article